,,Never lose hope'' The Cape

CZECH REP. 6:0 DENMARK

4. května 2011 v 14:27 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
Češi se v zápase s Dány ukázaly jako ukázaný a sehraný tým, plný výborných borců. Čekali jsme 3 body, ale 6:0? To asi nečekal nikdo. I když ze začátku zápasu nám Dánsko dělalo menší problémy, ve druhé třetině jsme rozhodli o zápase ČTYŘMI RYCHLÝMI GÓLY ZA 3 MINUTY. Dva góly dával v zápase M. Michálek, ale nebyl jediným dvougólovým střelcem. V zápase se 2x prosadil i další z Čechů. Sehráli jsme výborný zápas. Otázkou však je, jestli nám to bude stačit i na silnější soupeře, jako je třeba Finsko.
Ovšem obrovský zvrat předvedli Deutchlandeři, kteří si vedou hodně dobře. Porazili Rusy i Slováky. Také Rakousko vstoupilo do šampionátu dobře, ale odstranil ho tým USA, který obrátil skóre z 0:2 na 4:2. Slováci mají postup jistý a nepředvádějí nejhorší hokej. Otázkou je, jestli dokážou dohnat bodovou ztrátu.. Naši kvalitu ověří Finsko.. v posledním zápase úvodní skupiny..