ČEŠI ODVRÁTILI HROZÍCÍ POTUPU, NAOPAK RUSOVÉ A ŠVÉDI PODLEHLI OUTSIDERŮM NA SLOVENSKÉM ŠAMPIONÁTU!!!

1. května 2011 v 18:28 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
NA MS SLOVENSKA JSME HODNĚ TĚŽCE VZDOROVALI LOTYŠSKU
NAŠTĚSTÍ SE NAŠI VZCHOPILI A VYHRÁLI ZÁPAS
CZE 4:2 LAT
Náš hokejový výběr pod vedením kouče Hadamzcicka absolvoval 30. Dubna svou zápasovou premiéru na MS na Slovensku. Před zápasem byli v kabině vidět úsměvy, dále se však vše vyvíjelo jinak, než Mistři světa předpokládali. Lotyši se dostali do vedení. Naši však v druhé třetina nastolili vyrovnaný stav 2:2 a odjížděli do kabin s ustaranými výrazy. Lotyši do třetí třetiny vstoupili mnohem aktivněji, avšak Pavelec držel puky před brankovou čarou. Po krásné asistenci Patrika Eliáše, který měl už jeden gól ze zápasu, střílel Martin Havlát a skóroval a pozvedl skóre na 3:2 z pohledu Česka. Ke konci zápasu už jenom potvrzoval výhru České republiky svým gólem na 4:2, který střílel z breaku po chybě jednoho z lotyšských obránců. Utkání se tedy dohrálo za stavu 4:2. Ovšem byl to poměrně vyrovnaný zápas, což by neměl být vzhledem k naším předchozím výkonům. Naopak Rusové měli den před naší premiérou velké problémy, které už nedokázali zvládnout. Zápas prohráli 0:2. Slušné skóre, kdyby hráli s Kanadou, amerikou, nebo s námi..ovšem tento výsledek nastolili v tomto zápase výborní Němci. Další senzací tohoto MS je také vítězství Norska nad Švédskem 4:3 na samostatné nájezdy. Stačí už jen dodat, že Slovensko porazilo Slovince 3:1.