,,Never lose hope'' The Cape

Květen 2011

Maturita

18. května 2011 v 14:54 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
Takže tenhle článek dám rychle a potom znova zas na věci do školy!!!
Dost často se říká jak jsou lidé před maturitou vynervovaní.. u nás na škole to asi neplatí. Na chotbách vládne klid a je slyšet smích. Lidé vypadají uvolněně a vypadá to, že je nic netrápí. No.. snad to tak budu mít za 4 roky i já.. Doufám, že nebudu před nějakou debilní komisí a všichni se budou tvářit jak mamutí zadky. Chtěl bych tam mít v komisi nejmíň Tlusťocha BOBA (viz desatero nenicování ve článku Nic). No každopádně všem přeju odmaturovat, ale nechtěl bych být na jejich místě.. no za 4 roky si tohle bude říkat nějakej jinej člověk. Tak si užívejte života a nevěšte hlavy když něco nevyjde. Protože když nejde o život, jde o hovno. ;)

Plánovaná povídka!!!

11. května 2011 v 21:03 | ListeRo |  Povídky
Nazdar lidi,
možná jste si všimli, že už jsem dlouho nic nenapsal..je to tim, že teď absolutně nestíhám :(( Ale jakmile jsem uviděl téma Moje Město, tak jsem okamžitě začal vymejšlet nějakej story a můžete očekávat další povídku z Cage Townu. Takže si chvíli počkejte. Do konce týdne by měla být)) držte palce!!!
ListeRo

CZECH REP. 6:0 DENMARK

4. května 2011 v 14:27 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
Češi se v zápase s Dány ukázaly jako ukázaný a sehraný tým, plný výborných borců. Čekali jsme 3 body, ale 6:0? To asi nečekal nikdo. I když ze začátku zápasu nám Dánsko dělalo menší problémy, ve druhé třetině jsme rozhodli o zápase ČTYŘMI RYCHLÝMI GÓLY ZA 3 MINUTY. Dva góly dával v zápase M. Michálek, ale nebyl jediným dvougólovým střelcem. V zápase se 2x prosadil i další z Čechů. Sehráli jsme výborný zápas. Otázkou však je, jestli nám to bude stačit i na silnější soupeře, jako je třeba Finsko.
Ovšem obrovský zvrat předvedli Deutchlandeři, kteří si vedou hodně dobře. Porazili Rusy i Slováky. Také Rakousko vstoupilo do šampionátu dobře, ale odstranil ho tým USA, který obrátil skóre z 0:2 na 4:2. Slováci mají postup jistý a nepředvádějí nejhorší hokej. Otázkou je, jestli dokážou dohnat bodovou ztrátu.. Naši kvalitu ověří Finsko.. v posledním zápase úvodní skupiny..

ČEŠI ODVRÁTILI HROZÍCÍ POTUPU, NAOPAK RUSOVÉ A ŠVÉDI PODLEHLI OUTSIDERŮM NA SLOVENSKÉM ŠAMPIONÁTU!!!

1. května 2011 v 18:28 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
NA MS SLOVENSKA JSME HODNĚ TĚŽCE VZDOROVALI LOTYŠSKU
NAŠTĚSTÍ SE NAŠI VZCHOPILI A VYHRÁLI ZÁPAS
CZE 4:2 LAT
Náš hokejový výběr pod vedením kouče Hadamzcicka absolvoval 30. Dubna svou zápasovou premiéru na MS na Slovensku. Před zápasem byli v kabině vidět úsměvy, dále se však vše vyvíjelo jinak, než Mistři světa předpokládali. Lotyši se dostali do vedení. Naši však v druhé třetina nastolili vyrovnaný stav 2:2 a odjížděli do kabin s ustaranými výrazy. Lotyši do třetí třetiny vstoupili mnohem aktivněji, avšak Pavelec držel puky před brankovou čarou. Po krásné asistenci Patrika Eliáše, který měl už jeden gól ze zápasu, střílel Martin Havlát a skóroval a pozvedl skóre na 3:2 z pohledu Česka. Ke konci zápasu už jenom potvrzoval výhru České republiky svým gólem na 4:2, který střílel z breaku po chybě jednoho z lotyšských obránců. Utkání se tedy dohrálo za stavu 4:2. Ovšem byl to poměrně vyrovnaný zápas, což by neměl být vzhledem k naším předchozím výkonům. Naopak Rusové měli den před naší premiérou velké problémy, které už nedokázali zvládnout. Zápas prohráli 0:2. Slušné skóre, kdyby hráli s Kanadou, amerikou, nebo s námi..ovšem tento výsledek nastolili v tomto zápase výborní Němci. Další senzací tohoto MS je také vítězství Norska nad Švédskem 4:3 na samostatné nájezdy. Stačí už jen dodat, že Slovensko porazilo Slovince 3:1.

BLOG KRETENO.BLOG.CZ BYL OHODNOCEN!!! DOPADL HODNĚ DOBŘE

1. května 2011 v 12:35 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
1. Design -10/10
2. Přehlednost -10/10
3. Články -10/10
4. Aktivita -10/10
5. Návštěvnost-9/10 (může být větší)
6. První dojem -10/10
7. Celkový dojem -59/60
Krásný blog :)
Hodnocený blog→www
Hodnotila→www