,,Never lose hope'' The Cape

EHT, Hokejové šílenství, Brno, Czech Republic 2011

24. dubna 2011 v 18:00 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
EURO HOCKEY TOUR ZAKONČÍ SVOU DLOUHOU CESTU V BRNĚ
Známá ,,rozcvička'' před MS v ledním hokeji nazvaná Euro Hockey Tour bude již končit. Jistě, stejně jako já, patříte mezi nadšené hokejové fanoušky, tím spíš fanoušky českého výběru. Proto vám jistě neunikli předchozí kola EHT, které se odehrávali ve Finsku, Švédsku a Rusku. Nyní přichází poslední kolo této známé soutěže u nás, v České republice. Jak jistě víte, jde o soutěž čtyř nejlepších evropských velmocí, mezi které máme tu čest (a myslém že po loňském MS i zaslouženě) patřit. Jedná se o to, že se pořádají 4 turnaje v každé zemi uchazečů. V každém kole je praktikován systém tzv. ,,každý s každým''. Zápasy se bodují jako každý jiný. Tyto body se zbírají a přičítají k celkovému množství bodů, tedy za celou EHT. Celkové finální výsledky určí vítěze.
My, jakožto český tým nejsme na EHT příliš úspěšní. Doposud jsme získali jen nějakých 7 bodů za 3 turnaje (finský, ruský, švédský). Ovšem přišla změna a naši hokejisté na začátku českých her vyhráli zápasy s Finskem a Ruskem a zatím mají 6 bodů. Což je staví do čela tabulky Českých hokejových her. Ovšem na první příčku EHT to nebude ani kdybychom zakončili tuto sérii 9-ti body - čili 0 proher. Tento fakt však neubírá na tom, že bychom se neměli snažit. Již teď máme jisté 3. místo ze 4 uchazečů v EHT, což je pořád lepší než poslední. Ovšem mohlo to být lepší.
Náš tým posílil gólman Pavelec, který zatím chytá výborně a podává dobré zákroky. Ovšem na MS na Slovensku nám bude chybět Vokoun, který má problémy s Floridou. Z toho důvodu se nemůže účastnit MS.
Tato ztráta bude znát, ale Pavelec ji vyplní co nejvíc to půjde a pomůže mu i Kuba Štěpánek, který byl nominován na dvojku. Tak si rozhodně nenechte MS ujít a držte našim palce!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám články?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama