28. dubna 2011 v 15:34 | ListeRo |  Aktuální články k aktuálním situacím
ČESKÝ HOKEJOVÝ VÝBĚR NEUKONČIL POSLEDNÍ ZÁPAS PŘED MS NA SLOVENSKU PŘÍLIŠ DOBŘE
O SRAŽENÍ SEBEVĚDOMÍ NAŠICH HRÁČŮ SE POSTARALA KANADA
CZE 2:4 CAN
Naši nezačali duel s kanadou vůbec špatně. Na úplném začátku poměrně slušně napadali a snažili se hrát efektivní a energický hokej. Ovšem nehráli naplno a čím déle hráli, tím se jejich hra zhoršovala. Po první třetině jsme prohrávali už 2:0 , jedinými našimi střelci v této třetině byli 2 obránci!!! V průběhu hry byl do zápasu s Kanadou nasazen i Petr Vampola a dalších pár hráčů, kteří se chtěli dostat na MS. Ovšem po 3. gólu Kanady na 3:0 se na zápas již nedalo dívat. Hra česka se podobala přeboru Vidlákova. Jen snad zázrakem jsme dokázali vstřelit dva góly, které nám zajistili nepotupný odjezd na MS. Zápas nakonec skončil 2:4 z pohledu ČR. Nehráli jsme příliš dobře a trenér Hadamzcick bude mít ještě co zlepšovat. Podle mého názoru titul neobhájíme. I když bych si to přál. A s tímhle stylem hry nemáme sebemenší šanci.