,,Never lose hope'' The Cape

Červenec 2010

Počas

16. července 2010 v 11:43 | Listero |  Aktuální články k aktuálním situacím
Tak co? Slyšeli jste už o tom řádění počasí? Já jsem slyšel jenom o té vichřici v Belgii. Maso co? Ty auta tam tak pěkně lítali na tom videu. Ale v těchhle vedrech by se možná nějaké to deštivé tornádo nevo minimálně nějaký destrukčtní ale hlavně pršící mrak pný blesků a nadělení skutečně hodil. Jenom kolik lidí natáhlo bačkory kvůli těmhle vedrům! ALe to už jsem tady psal. Teď vám chci jen oznámit, že padam do Holandska/Nizozemí, abych unikl těmhle vedrům a vyhledal nějakou tu potopu. V Amsterodamu je 20 stupňů, což je tady vysněné počasí. Tak Vám přeju hodně zdaru, ať se Vám daří.

PS: Kdo paří traváče, tak kdo je na serveru 7 tak všichni pošlete útoky na hráče Jan Pavlas. Je to zmetek dík :D

Nick Carter (1) - Tichá to Praha!

13. července 2010 v 14:34 | Listero |  Příběhy na pokračování
Příběh by měl být v pár úsecích vyprávěn z prvních osob postav. Pokud by se něco takového vyskytlo, budete předem varováni červeným nápisem.

Bylo zrovna půl třetí ráno Amerického času. Detektiv Nick Carter pokuřoval ve své skromné pracovně velmi neskromný doutník a užíval volných 50-ti sekund, které mu mohl život nabídnout v tak náročné práci. Tiše si pro sebe tyto sekundy odpočítaval a jakmile došel na nulu, okamžitě vešel jeho pomocník Lesley s kupou dopisů.
,,Tak co to dneska máme?'' zeptal se Carter tak znuděně, že zkazil náladu všem kolemjdoucím babičkám v rouše smrti.
,,Jen to důležité pane? Jako obvykle?'' zeptal se Lesley ještě znuděněji, čímž porušil fyzikální zákonů a riskoval tím masivní explozi vesmíru plnou létajících pand.
,,Hmmm..Jak jinak milý příteli.'' broukl Nick a spadl ze židle tak rychle, že se Lesley na okamžik podivil, jak je možné že už neleží s rozbitou hlavou v prvním patře. Potom ale uznal, že na propadnutí 87 pater mrakodrapu by potřeboval vetší rychlost. Jeho úvahy však přerušil Nick dalšími slovy:,,Zachovej jen to důležité Lesley, ale nech mi tu katalog spodního prádla, v kategorii ženy, díky!''
,,Spodního prádla?''
Jakého spodního prádla? Řekl jsem jasně:,,Zachovej jen to důležité, Lesley, ale nech mi tu katalog Skvělého bidla...''
Lesley se rozhodl to neřešit a vyhodil asi tak 3 dopisy z haldy před stolem. ,,To vše je velmi naléhavé ,pane, ale vše to nestíháte, máme velké spoždění.''
,,Nevadí. Tak to přečti a já si vyberu''
Lesley se chopil prvního dopisu.
Vážený Nicku Cartere!
Slyšeli jsme o Vás ve zprávách. Chtěli bychom se zeptat na to, jestli byste se nepodíval na Stonehange. Nic to není, jen taková maličkost. Náš správce ráno počítal kameny a zjistil, že 2 chybí! Děkujeme za odpověď a těšíme se na Vás. Jako nálezné: 1 milion dolarů!

Nick nervózně přecházel po pokoji a poté zamyšleně pronesl:,,Až do toho honoráře velmi zajímavý případ Lesley! Ale jsou to skrblíci, takže bohužel.'' prohlásil Nick a zažádal si o další dopis. Lesley ho vytáhl a četl:

Nazdar Nickec!
Pamatuješ si na mě? Já seb Francisco De LaPedro! Dělali jsme na tom případu ukřižovanýho oběšence! Doufam že mi pomužeš i s timdle: Ukradli tady jední paní zlatou glumu a já na to nestačim! Prachy nejsou problem zaplatí to tak až 20 milionů. Rozdělíme to poprávu: Ty 10 procent já 89 a můj čuchací pes Sparkey 1 procko na žrádlo. Zatim se měj !!!

,,Spálit a zakopat vlese!'' pronesl znechuceně Nick. nemám čas na bandu idiotů převlečených za růžový králíčky poskakující po poli. Další!''

Ahoj Cartre,
tady komisař Ledvina. Pamatujou si mě? Dostali jsme na kolena tu zatracenou Adélu kytku. Máme tady další problém a jak víte, honorář znovu nehraje roli. Váš kom. Ledvina.

,,No Lesley! Praha! Už zase, po půl roku zase ochutnám Plzeň a budu kráčet po těch uličkách! Jdu si sbalit. Jo a nezapomeňte říct tomu sousedovi ať nechá toho randálu. To v Praze, tam je ticho. TICHÁ TO PRAHA!

Nick Carter (0) - Úvod do děje

13. července 2010 v 13:59 | Listero |  Příběhy na pokračování
Jistě jste alespoň slyšeli o, nebo dokonce viděli český film Adéla ještě nevečeřela. ZDE, v tomto příběhu, vystupuje věhlasný americký detektiv Nick Carter, který vznikl právě ve filmu AJN uvedeném výše. Tuto postavu jsem s Vaším dovolením, nechal dále rozvíjet. A to mnou osobně. Doufám, že se vám líbí články na tomto blogu, a proto Vám chci poskytnout ještě nějaký delší příběh, nazvaný podle tohoto skvělého detektiva. Kdo neviděl Adélu, tak bych mu zde popsal Nicka, jako 30-letého detektiva. S černými, krátkými, na ježka ostříhanými vlasy. Byl vždy gentlemensky postavený k dámám a ,,vždy VE STŘEHU!'' jak sám říká. Co o něm ještě říct? Jenom snad to, že si velmi oblíbil Plzeň (pivo) a čekého komisaře Ledvinu, se kterým spolupracoval na případu. Carter je velice vytížený a řeší případy nad kterými by se oběsil snad i S. Holmes! Příběh najdete v dalším článku nadepsaném Nick Carter (1) - název kap. atd. až do plánovaných 8 dílů. Přeji příjemnou zábavu na blogu www.kreteno.blog.cz !!!

DOPORUčTE PřáTELůM!!!

LISTERO

Radek Johnny

13. července 2010 v 13:47 | Listero |  Aktuální články k aktuálním situacím
Nazmar lidi!
Je až neuvěřitelné, co si vůbec Radej Johnny dovoluje! Nejenže nedodržel co slíbil, ale ještě k tomu vůbec neví o čem se mluví! Viděli jste teď někdy vůbec otázky V.M.? Je otřesný jak je nemožnej. Měl by si to uspořádat v hlavě. Vemte si třeba, že spíte a do bytu Vám vleze Johnny... Začne Vám vysvětlovat, jak je skvělé býti véčkařem. A vy, v zachvatu paniky spatříte pod rošťáckými vlásky parůžky. Jistě že je to silný adept na čerta. Když se mě pár lidí ptalo, co je nejvýstižnější pro Johnnyho, viděl jsem jim na očích to známé:,,Sliby chyby'', tak jsem jen tak poznamenal:,,Zuby nové, zuby staré Johnny vládne, všechno padne.'' a odšoural se do chodby, kde jsem se peobodl plastovou lžící, kterou jsem čirou náhodou měl schovanou v květináči. - Aspoň jsem to takhle udělat měl... Protože kam tohle spěje?! Spousta lidem při otázkách V.M. ukápl zelený sopl od chlupatého nosu. Je to bída říká listero!

Tropický vedra???

12. července 2010 v 11:50 | Listero |  Aktuální články k aktuálním situacím
Nazdar lidi. Doufám, že si uvědomujete, že při večerní předpovědi počasí se začínaj potit i 60-níci. Proto bych Vám doporučil odvést Vaše prarodiče co nejdále od předpovědi. Televize by měla přijmout opatření, že při těchto předpovědích by měli lhát o vysněných 18 stupních nebo dát před tímto pořadem známé varování, jen s drobnou změnou:,,UPOZORŇUJEME, ŽE TENTO POŘAD NENÍ VHODNÝ PRO DŮCHODCE A LIDI SE SRDEČNÍ PORUCHOU!'' a zdáli se ozve známý hlas:,,TAK STAŘÍCI VYNDAT ZUBY, POMODLIT, VZÍT SI 50 PRÁŠKŮ A SPÁT.'' Kvůli těmto vedrům, které nás sužují už asi tisíc let, nejde dělat prakticky nic jiného, než se válet u vody. Tento monotóní, až tupý smysl života lidi velice poznamenává. Z obrovského vedra vždy skočí do ledově vychlazeného bazénu. Má to vliv na srdce a pokud se to nezlepší, můžeme určitě čekat obrovské exploze srdcí, což bude mít za příčinu rozmetání dotyčného po prostorách koupaliště. Dotyčný dostane napomenutí od plavčíka, ale myslím si, že mu to bude ukradený. Já osobně se zdržuju doma s nohama v lavoru a čekám na zimu a hokejovou sezónu a mrazy, mrazy, mrazy - to slovo zní skvěle v tomdle vedru co? :D Tak se mějte a pište sem jak to prožíváte vy. :))) 

LISTERO

PS: Doporučuji Vám S. Kinga ;))), který vás jistě rád pobaví na koupáku. 

Pamatujete na Travian??? :))) 2

12. července 2010 v 11:21 | Listero |  Různé články
Hrajete trávoš? Pokud ano tak jistě víte to, že za každý kmen (kromě Římanů) musíte stavět jen jednu věc. Římané mohou 2. Vemte si, že to je na začátku. Jenže i když máte 1000 obyvatelů tak je stavitelů stejně. Buďto jsou tak tupí, že nedokáźí postavit nejednou obilné pole na 14, hl. budovu na 17 a po straně vesnice veřejné záchodky! Nebo stavitelská práce je natolik nudná, že ji nikdo nemá rád. :D

Pamatujete na Travian??? :)))

12. července 2010 v 11:20 | Listero |  Různé články
Jak řekl neznámý autor:,,Chudáci obyvatelé. Nejdříve jedí pouze obilné klasy a pijí pouze vodu kolem města. Potom se jim umožní takové cti,totiž že mohou žvýkat mouku. Ale zase jim je odepřeno píti vody, protože byly postaveny městské hradby. Takže trpí žízní. Později je postavena pekárna a konečně obyvatelé mohou ochutnat to po čem se nedusejí. Chleba!! Ale až za dlouho jim bude povoleno ochutnati pivo. A co teprve vojáci! Ti nejdůležitější co mají na starost ochranu celé vesnice!? Samozřejmě nejsou počítáni do populace vesnice. DISKRIMINACE!

CK BRANKA

12. července 2010 v 11:02 | Listero |  Různé články
CK Branka

Krátká charakteristika
CK Branka je nově otevřená cestovní kancelář, která umožňuje všem fanatickým hokejovým fanouškům ze všech zákoutí České republiky, zavítat na velice napínavé zápasy týmů z hokejové O2 extraligy ledního hokeje. Nespecializujeme se však pouze na lední hokej, ale dodáváme našim klientům zážitky jak z naší Gambrinus ligy, tak podnikáme i zájezdy na Slovensko - jejich fotbalové a hokejové ligy jsou pro nás již zpřístupněny. Na hokej se jezdí v zimě, na fotbal v létě.
Co nabízíme:
- Fajnové zážitky přímo z kotle! - Seženeme lístky i na nejvyprodanější zápasy v ČR a na Slovensku!
- Slevové kupóny na jídlo a na pití na stadionech!
- Prvotřídní vybavení na hotelových pokojích!
- Ochotné průvodce!
- Za
drobný příplatek seženeme místo na střídačce
- Podívejte se do šatny svého týmu!
- Rozhovory s předními hráči ligy!
Co očekáváme:
- Platbu hotově a PŘEDEM!
- Slušné chování klientů
- Žádné mobilní telefony
Typy výletů
O2 extraliga tour
Jste fanoušci tvrdého hokeje našich lig? Tak potom je tento výlet pro Vás jako dělaný! Pokud jste velmi zaměstnaný člověk a nemáte mnoho času, tak můžete využít jeden ze dvou typů tohoto výletu: O2 extraliga tour finále je jedna část tohoto výletu. Je přesně pro Vás, zaměstnané pracovníky. Za Níže uvedený obnos se díky naší kanceláři dostanete do prvních řad finálových zápasů O2 extraligy. Druhá část výletu je kompletní shlédnutí všech nejdůležitějších zápasů extraligy od začátku až do nervy-drásajícího finále.
Gambrinus liga tour
Tento typ výletu je prakticky to samé jako předešlý s vyjímkou toho, že předchozí je hokej a tohle je fotbal. Také se dělí na dvě části.
Poznámka: Obou slovenských lig se týká to samé jako u našich českých...

Zatím pouze začínáme a proto bychom se Vám chtěli omluvit za nedostatek luxusních hotelů, s nimiž právě smlouvy probíhají. Máme tedy k dispozici jen ty horší ale na zážitcích to prakticky nemění. Také ještě máme příliš málo výletů k dispozici. Postupem času se s Vaší pomocí naše kancelář rozvine a budeme moci organizovat výlety i do zahraničí (Slovensko jako zahraničí nepočítáme, protože stále žijeme Československou republikou).

Plány výletů, přespávání, organizace.
O2 extraliga tour
Prozatím budeme popisovat jen finálovou verzi. Kdo by si přál zajet na plnou verzi, prosíme o zaslání žádosti na níže uvedenou adresu.

Protože nevíme, které týmy budou v příští sezóně úspěšné, že by šly do finále, stanovíme si vždy hotel, ze kterého budeme vyjíždět na jednotlivé zápasy.
1) Hotel Plzeň
2) Hotel Kladno
3) Ranč u Matěje
4) Permon
5) Camp u Apolla
-seznamy hotelů se můžou průběžně měnit
-stejné hotely jsou i pro Gambrinus ligu tour
-Slovensko má pochopitelně jiné hotely...pro zaslání jejich seznamu nás kontaktujte na níže uvedené adrese
CK Branka
info@ck-branka.cz¨
909806969
666 666 666
Díky za vaší podporu CK Branka

LISTERO

Novinový článek krimi-časáku Old style!

12. července 2010 v 10:54 | Listero |  Různé články
Krimi-časopis
Old style!
Již Za 80 Bon Ve Vašich Tuzexech!

Lupič ze Středního Města dopaden!!!
8.6. 2020 dopoledne se policii podařilo dopadnout zlotřilého zloděje za pomoci jedné místní dívky.

Kradislav Čórka se proslavil jako důmyslný zloděj Středního Města. Svými činy udivoval i bratry Daltonovi a Luckyho Luka. Přímo exceloval na rohu Páté a Deváté ulice a legendou se stal jeho bombastický a dech beroucí zločin v ulici Zítřejšího rozbřesku. Jeho promyšlené krádeže byly opodstatňovány sebevraždou jeho křečka Kxindla, se kterým měl příští rok jet kolem světa. Vymyslel nad sto způsobů, jak okrádat malé děti o jejich cukrovinky a důchodce o jejich pečlivě nastřádané důchody. Nyní však každé dítě může volně okusovat na ulicích sladký špalek nebo marmeládovou žemli a každý důchodce nemusí ujíždět na motorové tříkolce temným stínům Středního Města! 8.6. se totiž na Šikmé ulici potulovala jedna pomatená dívka, která dopomohla dopadení tohoto kriminálního živla. Rozálie Olga Kalašová zde byla nastrčena jako svědek vrchním inspektorem Brucem Willisem, který vyšetřoval na vlastní pěst. On sám byl převlečen za malé a neškodné dítě v kočárku, držíc v ruce jahodové pošušňáníčko. Při šílené přestřelce, která se odehrála po příchodu Kradislava byl Bruce postřelen a na následky zranění zemřel. Kradislavovi se podařilo uprchnout. Na Brucovo poslední příkaz našla parta šílených Sparťanů v čele s Leonidásem v rohu se krčící Rozálii. Ta po tříhodinovém mučení blekotavě prohlásila, že viděla Kradislava běžet ke Staré fabrice. Za pár minut byl nalezen jak se choulí nad mraženou zesnulinou jeho křečka ve Staré fabrice. Byl zatčen a za své zločiny odsouzen ke čtyřem letům vězení. Prosadili se i ochránci zvířat a za mražení křečka dostal 5 let.

Článek pro Old Style sepsal LISTERo

Za spolupráce s: Aok Widder, Nathallie Toxic, (redakce Severní Město)